Klimatyzacja

Czym jest klimatyzacja?

Klimatyzacja jest to proces wymiany powietrza w pomieszczeniu, który polega na utrzymywaniu odpowiedniego zakresu temperatur i wilgotności powietrza. Ma on na celu zapewnienie komfortu pracy i funkcjonowania człowieka oraz optymalnych warunków dla określonego procesu przemysłowego (np. w przemyśle elektronicznym).

Dlaczego warto zainwestować w klimatyzację?

Dzięki klimatyzacji jesteśmy w stanie utrzymać odpowiednią temperaturę i wilgotność w pomieszczeniu niezależnie od panujących na zewnątrz warunków. Jednocześnie klimatyzacja zapewnia nam czyste, zdrowe i świeże powietrze, a wszystko to bez przeciągów i hałasu. Klimatyzacja pozwala oczyścić powietrze ze szkodliwych dymów, gazów, bakterii, grzybów, pleśni, i kurzu, co może mieć pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie.

Nasza oferta

W ofercie firmy PPUH TERMO Tomasz Karbowiak znajdą Państwo wyłącznie urządzenia znanych oraz cenionych na rynku firm, w tym także producentów z Polski. Dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług oraz długą żywotność systemów klimatyzacji. Nasze produkty dedykowane są zarówno dla Klientów prywatnych jak i firm.

Urządzenia, które oferujemy są w pełni przyjazne dla środowiska. Zastosowany w nich ekologiczny czynnik chłodniczy R410A pozwala na otrzymanie znakomitych osiągów w zakresie poziomu hałasu, oszczędności energii (klasa energetyczna A), zakresu temperatur pracy oraz oczyszczania powietrza. Dla Państwa wygody stawiamy na urządzenia wygodne w konfiguracji, utrzymaniu i sterowaniu.

Instalację wykonuje wykwalifikowana kadra . Przygotowujemy po zakończeniu realizacji protokoły i wszystkie niezbędne materiały odbiorowe. Inwestycje prowadzone są przez kierownika robót instalacyjnych z uprawnieniami bez ograniczeń